Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2010 yılında çıktığımız profesyonel internet reklamcılığı alanında ilerlemeye devam ederken, günümüz teknolojilerini birikimlerimiz ile birleştirip farklılıklar sunacağımız yazılım sektöründe KOBİ'lere bilinçli ve faydalı olacak teknoloji alt yapıları sunmak ve işletmelerin maliyetlerini düşürmek için çalışmalar gerçekleştirmek için ikinci şirketimizi İzmir'de 2018 yılı başında açmış bulunmaktayız.

Yusuf Oğuzhan TÜRKOĞLU ve Levent AYAN ortaklığı ile kurulan ve öncelikle İzmir'li işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen şirketimiz ile kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda en iyi hizmet ve kaliteyi değerli müşterilerimize yansıtmayı hedefliyoruz. Mobil uygulama, web yazılım, grafik tasarım, masaüstü programcılık vb. konularındaki tüm tecrübe ve birikimlerimiz ile müşterilerimizin işlerine en anlamlı ve en verimli katkıyı sağlamanın mutluluğu ile daha büyük adımlar atmayı sürdüreceğimiz şirketimizde sizlerde bizimle işletmenizi büyütmek için gerekli tüm alt yapıya en uygun fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Jet Teknoloji (Jetborsa Teknoloji Limited Şirketi) olarak biz müşterilerimizin işine katkı sağlamayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ticaretimizi ahlaklı bir şekilde gerçekleştirmeye özen göstermiş kişiler olarak tüm taleplerinizi değerlendirmeye ve geliştirmeye çalışıyoruz.

n11 entegrasyon gittigidiyor entegrasyon hepsiburada entegrasyon amazon entegrasyon trendyol entegrasyon epttavm entegrasyon paraşüt entegrasyon
ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

Müşteri Destek Hattı: 0850 302 87 83

Şirketimiz İzmir Ticaret Odası üyesidir.
Copyright © 2018 - Jet Teknoloji bir Jetborsa Teknoloji Limited Şirketi hizmetidir.
Top